Jesteśmy firmą szkoleniową o innowacyjnym podejściu do kwestii związanych z podnoszeniem kompetencji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry, świadczymy najwyższej jakości usługi szkoleniowe dedykowane dla firm oraz osób fizycznych.

Organizowane przez nas szkolenia są skierowane do każdego, kto chce zacząć swoją karierę w nowym zawodzie, przebranżowić się lub znacząco podnieść swoje kwalifikacje. Zwracamy się również do przedsiębiorców, którym zależy na profesjonalnym podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników. Nasze szkolenia cechuje najwyżej wyspecjalizowana kadra trenerów prowadzących oraz wysoka elastyczność działania. Obecnie posiadamy ofertę szkoleniową dla branży informatycznej, sportowej, medycznej oraz kreatywnej.

WIZJA

Naszą wizją jest stworzenie przestrzeni przyjaznej rozwojowi pracownika na każdym szczeblu i w każdej możliwej branży.

Przestrzeń ta w naszym rozumieniu to komfort, indywidualne podejście, efektywne wykorzystanie czasu pracy oraz przewaga zajęć praktycznych nad teoretycznymi.

Chcemy tworzyć szkolenia specjalistyczne o zupełnie nowej i wysokiej jakości, których oferta charakteryzuje się dużą konkurencyjnością na rynku.

MISJA

Naszą misją jest podnoszenie wiedzy, umiejętności i kompetencji osób na różnych stanowiskach w wielu sektorach.

Efektem uczestnictwa w naszych szkoleniach jest wzrost wydajności pracy, przy jednoczesnym wzroście jej jakości.

Programy szkoleń przygotowujemy przy współpracy z naszymi trenerami prowadzącymi tak, aby odpowiadały na realne potrzebny wybranej branży. W precyzyjny sposób dobieramy kadrę trenerską, w której składzie znajdują się wyłącznie mistrzowie w swoim fachu.

CEL

Innowacyjność
wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań.

Nowy wymiar szkoleń e-learningowych
tworzenie platformy e-learningowej, będącej intuicyjnym narzędziem szkoleniowym, zawierającym najwyższej jakości materiały edukacyjne.

Rozwój działalności
zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy oraz współpraca z najlepszymi trenerami w swoich dziedzinach.

Co nas wyróżnia?

Dofinansowanie z UE

Oferujemy szkolenia dofinansowane, aż do 80% ze środków Unii Europejskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom pomóc w załatwieniu wszystkich formalności. Pomagamy w opracowaniu wniosku oraz w jego rozliczeniu.

Platforma
e-learningowa

Posiadamy w swojej ofercie innowacyjną platformę e-learningową. Naszą platformę charakteryzuje nowoczesny wygląd, łatwość w obsłudze oraz materiały wideo najwyższej jakości. Platforma e-learningowa jest kierowana do wielu branż.

Szkolenia szyte na miarę

Oferujemy szkolenia spersonalizowane dla przedsiębiorcy i jego pracowników. Świadczymy profesjonalny consulting i analizę potrzeb szkoleniowych, dzięki czemu oferta jest odpowiednio dopasowana do klienta.

Certyfikat SUS 2.0

INQOO posiada Certyfikat SUS 2.0, który jest najnowszym Standardem Usług Szkoleniowo-Rozwojowych. Jest to standard zarządzania i świadczenia usług przez firmy, które specjalizują się działalnością w sektorze szkoleniowo-rozwojowym. Spełnienie tego standardu jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.

0+

przeszkolonych
kursantów

0+

przeprowadzonych
szkoleń

0/5

średnia ocena
szkoleń

Załoga

Marek

Head of Marketing

Oaza spokoju w każdej sytuacji i mistrz skutecznej argumentacji. Marek to największy żartowniś w dziale – do życia podchodzi z dystansem. Jeżeli powie, że będzie o 9:00 w pracy, zawsze trzeba dodać do tego 20 minut.

Sandra

Marketing Manager

Czuwa nad każdym deadlinem. Jak coś trzeba zrobić na już, to Sandra z pewnością tego dopilnuje. Silna i stanowcza kobieta o uśmiechu numer 5. Poza pracą zalicza kolejne sukcesy w grze w padla.

Agata

Graphic Designer

Największa estetka w teamie. Jej projekty zawsze są dopieszczone w najmniejszym szczególe. Jest znana z tego, że każdej osobie w firmie powie „dzień dobry” i zamieni z nią parę zdań. Jedna z dwóch tancerek w dziale marketingu.

Maciek

Graphic & Video/Motion Designer

Człowiek z lasu – dosłownie – wybudował tam dom i żyje wśród natury. Motion Designer i poligraf o bogatym doświadczeniu. Mistrz tworzenia rozbudowanych zdań, w których czasem wszyscy się gubimy. Lubi zaskakiwać swoimi żartami.

Magda

Social Media Specialist & Copywriter

Stróż Marketingu, który potrafi wyłapać nawet najmniejszy błąd, którego nikt inny nie zauważył. Pisze świetne teksty i radzi sobie nawet z największym chaosem informacyjnym. Lubi spokój, ciszę i pracę w pełnym skupieniu. Kolejna tancerka w dziale.

Jacek

Production Manager & Film Producer

W zespole jest specjalistą od produkcji filmowej – od nagrywania i montażu, aż po kierowanie produkcją. Zanim jeszcze zaczął pracować w firmie, miał już przydzieloną całą listę zadań oraz ksywę „Ed”. Prywatnie pasjonat kina oraz gier planszowych.

Wiktor

Graphic Designer

Najmłodszy stażem w dziale. Świetnie odnajduje się w zespole, proponuje bardzo ciekawe projekty, zaskakuje pomysłowością. W grafice najbardziej ciekawi go product design. Na co dzień interesuje się architekturą i technologiami.

Ania

Project Manager

W pracy znajdzie rozwiązanie każdego problemu, lubi konkretne działania. Można porozmawiać z nią na każdy temat i luźno pożartować. Uwielbia nagrywać setki wiadomości głosowych i gdy mówi, że „to już ostatnia”, na pewno nagra jeszcze kilka.

Ola

Sales Specialist

Wie wszystko o swoim dziale i jest w stanie odpowiedzieć na absolutnie każde pytanie. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. Zespół może na nią liczyć – Ola czuwa nad wszystkim – także nad równym rozmiarem każdej kratki w Excelu.

Kamil

Sales Specialist

Posiada świetny kontakt z klientami i zawsze jest bezbłędnie ubrany. Czasem otacza go chaos, ale potrafi się w nim odnaleźć. Zawsze, gdy przychodzi do pracy pyta „gdzie są pieniądze za las?” i jeszcze nikt nie był w stanie znaleźć na to odpowiedzi.

Zuza

Sales Assistant

Zawsze skuteczna w kompletowaniu dokumentów. Gdy założy słuchawki, nawet najgłośniejszy krzyk nie jest w stanie odwrócić jej uwagi. Jest ciągle w biegu, dlatego zdarza jej się zapominać o zamknięciu drzwi. W zespole tworzy team z Olą.

Oliwia

Sales Assistant

W dziale jest od niedawna, ale dobrze do niego pasuje. Jest bardzo skrupulatna i świetnie ogarnia swoje obowiązki. Na co dzień osoba spokojna i niezwykle sympatyczna. W zespole tworzy team z Kamilem.

Klaudia

Sales Assistant

Najbardziej pomocna osoba w zespole. Każde powierzone zadanie wykonuje przed czasem, a przy tym jest niezwykle dokładna. Można z nią porozmawiać o wszystkim oraz wspólnie pośpiewać. Miłośniczka paprotek i porządku, znana z pieczenia pysznych ciast.

INQOO MEDICA

Marcin

Project Manager

W firmie specjalista od piłki nożnej, o której wie dosłownie wszystko. Obecnie trener grup młodzieżowych w Klubie Sportowym Burza Borowa Wieś. Bardzo angażuje się w rozmowy telefoniczne, podczas których potrafi spacerować po firmie godzinami.

Mateusz

Sales Specialist

„Silnoręki” naszej firmy. Żaden temat nie jest mu straszny – porozmawia o piłce nożnej, programowaniu, a nawet aranżacji wnętrz. Jest skuteczny w działaniu i zawsze odpowie na każde pytanie. Mówi o sobie w samych superlatywach.

Karolina

Project Support Specialist

Dobry duch zespołu, który czuwa nad sprawami organizacyjnymi. Wykonuje zadania niewykonalne, przez co była już w każdej miejscowości w województwie śląskim… Po kilka razy. Wie wszystko o kawie i chętnie ją pije.

Wiktoria

Sales Assistant

W zespole handlowym najmłodsza stażem. Wprowadza wiele świeżości i jest świetnie przygotowana do działania już od pierwszego dnia w firmie. Zawsze dąży do wyznaczonego celu. Uwielbia jazdę na nartach oraz na rolkach. Wielbicielka psów.

INQOO IT, INQOO SPORT, INQOO DESIGN

Agnieszka

Business Development Manager

Liderka zespołu o empatycznym podejściu do swoich współpracowników. Jej pracę cechuje pasja, zaangażowanie oraz umiejętność wyjścia z każdej opresji. Posiada szeroką wiedzę na temat funduszy unijnych. Zawsze można liczyć na jej wsparcie.

Alicja

Business Development Specialist

Specjalistka w swoim fachu, uważna i skuteczna, niezwykle skupiona na swoich zadaniach. Codziennie wita wszystkich radosnym uśmiechem. Uwielbia dobrą kuchnie, a najbardziej pyszne desery.

Justyna

Business Development Specialist

Opanowana w każdej sytuacji. Obdarzona poczuciem humoru i zacięciem sportowym. Codziennie do pracy przychodzi pieszo, kocha długie spacery i jogę.

Marta

Business Development Specialist

Dociekliwa tytanka pracy. Praca w ciszy i dokładność to jej sprzymierzeńcy. Do zadań zawsze nastawiona optymistycznie. Znana jako pasjonatka podróży, która uwielbia odkrywać nowe miejsca oraz miłośniczka dobrego jedzenia.

Paulina

Business Development Specialist

Ambitna, mocno dąży do wyznaczonych celów. Jest bardzo pracowita i zaangażowana w swoje zadania. Na co dzień pełna energii fanka podróży motocyklowych, dobrego jedzenia oraz tenisa stołowego.

Patrycja

Business Development Assistant

Pracowita i energiczna osoba, która wprowadza do zespołu ogrom pozytywnej energii. Dział projektowy wspomaga swoimi wszechstronnymi zdolnościami. W pracy zawsze uśmiechnięta. Wielbicielka wszystkich zwierząt.

Żaneta

Billing & Project Documentation Specialist

W pracy zaangażowana, nieustępliwa i konkretna. Zawsze służy dobrymi radami naszym klientom. Często związuje włosy, bo ceni sobie wygodę i komfort. Jej czarujący uśmiech zaraża nas wszystkich pozytywną energią.

Danusia

Training Manager

Niezwykle zaangażowana – w pracy daje z siebie wszystko. Koordynuje wiele tematów jednocześnie, a mimo tego zawsze znajdzie czas, aby ci pomóc. Prywatnie kobieta do tańca i do różańca. Najbardziej relaksują ją zajęcia z bachaty i salsy.

Kamila

Training Specialist

Świetnie zorganizowana, zawsze myśli z wyprzedzeniem. Jest bardzo pracowita i wszystko przygotowuje przed czasem. Prywatnie niezwykle pogodna i empatyczna. Świetnie biega na szpilkach i nigdy nie myli drogi.

Ania

Head of Administration

W pracy jest bardzo sumienna i rzetelna. Zna odpowiedzi na wszystkie pytania związane z firmą. Czasem spojrzy na Ciebie wzrokiem bazyliszka, ale tak naprawdę jest uśmiechniętą i szaloną osobą, o dużym poczuciu humoru. Miłośniczka porannej kawy.

Martyna

Junior Administration Specialist

W pracy jest bardzo skupiona i niezwykle szybko się uczy. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Interesuje ją psychologia osobowości oraz zwiedzaniem miejsc nieodkrytych. Ma kochanego psa o imieniu Bogdan.

Grzegorz

CEO

Inicjator, pomysłodawca i kreator projektu, jakim jest INQOO. Czuwa nad rozwojem firmy i wzrastaniem swoich pracowników. Zmotywowany do działania, dlatego wszędzie szuka okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzień w biurze zaczyna od zbicia żółwika z każdym członkiem swojego zespołu.

Załoga

Dział marketingu

Dział handlowy

INQOO MEDICA

Dział handlowy

INQOO IT, INQOO SPORT, INQOO DESIGN

Dział projektowy

Dział szkoleń

Dział administracji

Zarząd

Marek

Head of Marketing

Oaza spokoju w każdej sytuacji i mistrz skutecznej argumentacji. Marek to największy żartowniś w dziale – do życia podchodzi z dystansem. Jeżeli powie, że będzie o 9:00 w pracy, zawsze trzeba dodać do tego 20 minut.

Sandra

Marketing Manager

Czuwa nad każdym deadlinem. Jak coś trzeba zrobić na już, to Sandra z pewnością tego dopilnuje. Silna i stanowcza kobieta o uśmiechu numer 5. Poza pracą zalicza kolejne sukcesy w grze w padla.

Agata

Graphic Designer

Największa estetka w teamie. Jej projekty zawsze są dopieszczone w najmniejszym szczególe. Jest znana z tego, że każdej osobie w firmie powie „dzień dobry” i zamieni z nią parę zdań. Jedna z dwóch tancerek w dziale marketingu.

Maciek

Graphic & Video/Motion Designer

Człowiek z lasu – dosłownie – wybudował tam dom i żyje wśród natury. Motion Designer i poligraf o bogatym doświadczeniu. Mistrz tworzenia rozbudowanych zdań, w których czasem wszyscy się gubimy. Lubi zaskakiwać swoimi żartami.

Magda

Social Media Specialist & Copywriter

Stróż Marketingu, który potrafi wyłapać nawet najmniejszy błąd, którego nikt inny nie zauważył. Pisze świetne teksty i radzi sobie nawet z największym chaosem informacyjnym. Lubi spokój, ciszę i pracę w pełnym skupieniu. Kolejna tancerka w dziale.

Jacek

Production Manager & Film Producer

W zespole jest specjalistą od produkcji filmowej – od nagrywania i montażu, aż po kierowanie produkcją. Zanim jeszcze zaczął pracować w firmie, miał już przydzieloną całą listę zadań oraz ksywę „Ed”. Prywatnie pasjonat kina oraz gier planszowych.

Wiktor

Graphic Designer

Najmłodszy stażem w dziale. Świetnie odnajduje się w zespole, proponuje bardzo ciekawe projekty, zaskakuje pomysłowością. W grafice najbardziej ciekawi go product design. Na co dzień interesuje się architekturą i technologiami.

Ania

Project Manager

W pracy znajdzie rozwiązanie każdego problemu, lubi konkretne działania. Można porozmawiać z nią na każdy temat i luźno pożartować. Uwielbia nagrywać setki wiadomości głosowych i gdy mówi, że „to już ostatnia”, na pewno nagra jeszcze kilka.

Ola

Sales Specialist

Wie wszystko o swoim dziale i jest w stanie odpowiedzieć na absolutnie każde pytanie. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. Zespół może na nią liczyć – Ola czuwa nad wszystkim – także nad równym rozmiarem każdej kratki w Excelu.

Kamil

Sales Specialist

Posiada świetny kontakt z klientami i zawsze jest bezbłędnie ubrany. Czasem otacza go chaos, ale potrafi się w nim odnaleźć. Zawsze, gdy przychodzi do pracy pyta „gdzie są pieniądze za las?” i jeszcze nikt nie był w stanie znaleźć na to odpowiedzi.

Zuza

Sales Assistant

Zawsze skuteczna w kompletowaniu dokumentów. Gdy założy słuchawki, nawet najgłośniejszy krzyk nie jest w stanie odwrócić jej uwagi. Jest ciągle w biegu, dlatego zdarza jej się zapominać o zamknięciu drzwi. W zespole tworzy team z Olą.

Oliwia

Sales Assistant

W dziale jest od niedawna, ale dobrze do niego pasuje. Jest bardzo skrupulatna i świetnie ogarnia swoje obowiązki. Na co dzień osoba spokojna i niezwykle sympatyczna. W zespole tworzy team z Kamilem.

Klaudia

Sales Assistant

Najbardziej pomocna osoba w zespole. Każde powierzone zadanie wykonuje przed czasem, a przy tym jest niezwykle dokładna. Można z nią porozmawiać o wszystkim oraz wspólnie pośpiewać. Miłośniczka paprotek i porządku, znana z pieczenia pysznych ciast.

Marcin

Project Manager

W firmie specjalista od piłki nożnej, o której wie dosłownie wszystko. Obecnie trener grup młodzieżowych w Klubie Sportowym Burza Borowa Wieś. Bardzo angażuje się w rozmowy telefoniczne, podczas których potrafi spacerować po firmie godzinami.

Mateusz

Sales Specialist

„Silnoręki” naszej firmy. Żaden temat nie jest mu straszny – porozmawia o piłce nożnej, programowaniu, a nawet aranżacji wnętrz. Jest skuteczny w działaniu i zawsze odpowie na każde pytanie. Mówi o sobie w samych superlatywach.

Karolina

Project Support Specialist

Dobry duch zespołu, który czuwa nad sprawami organizacyjnymi. Wykonuje zadania niewykonalne, przez co była już w każdej miejscowości w województwie śląskim… Po kilka razy. Wie wszystko o kawie i chętnie ją pije.

Wiktoria

Sales Assistant

W zespole handlowym najmłodsza stażem. Wprowadza wiele świeżości i jest świetnie przygotowana do działania już od pierwszego dnia w firmie. Zawsze dąży do wyznaczonego celu. Uwielbia jazdę na nartach oraz na rolkach. Wielbicielka psów.

Agnieszka

Business Development Manager

Liderka zespołu o empatycznym podejściu do swoich współpracowników. Jej pracę cechuje pasja, zaangażowanie oraz umiejętność wyjścia z każdej opresji. Posiada szeroką wiedzę na temat funduszy unijnych. Zawsze można liczyć na jej wsparcie.

Alicja

Business Development Specialist

Specjalistka w swoim fachu, uważna i skuteczna, niezwykle skupiona na swoich zadaniach. Codziennie wita wszystkich radosnym uśmiechem. Uwielbia dobrą kuchnie, a najbardziej pyszne desery.

Justyna

Business Development Specialist

Opanowana w każdej sytuacji. Obdarzona poczuciem humoru i zacięciem sportowym. Codziennie do pracy przychodzi pieszo, kocha długie spacery i jogę.

Marta

Business Development Specialist

Dociekliwa tytanka pracy. Praca w ciszy i dokładność to jej sprzymierzeńcy. Do zadań zawsze nastawiona optymistycznie. Znana jako pasjonatka podróży, która uwielbia odkrywać nowe miejsca oraz miłośniczka dobrego jedzenia.

Paulina

Business Development Specialist

Ambitna, mocno dąży do wyznaczonych celów. Jest bardzo pracowita i zaangażowana w swoje zadania. Na co dzień pełna energii fanka podróży motocyklowych, dobrego jedzenia oraz tenisa stołowego.

Patrycja

Business Development Assistant

Pracowita i energiczna osoba, która wprowadza do zespołu ogrom pozytywnej energii. Dział projektowy wspomaga swoimi wszechstronnymi zdolnościami. W pracy zawsze uśmiechnięta. Wielbicielka wszystkich zwierząt.

Żaneta

Billing & Project Documentation Specialist

W pracy zaangażowana, nieustępliwa i konkretna. Zawsze służy dobrymi radami naszym klientom. Często związuje włosy, bo ceni sobie wygodę i komfort. Jej czarujący uśmiech zaraża nas wszystkich pozytywną energią.

Danusia

Training Manager

Niezwykle zaangażowana – w pracy daje z siebie wszystko. Koordynuje wiele tematów jednocześnie, a mimo tego zawsze znajdzie czas, aby ci pomóc. Prywatnie kobieta do tańca i do różańca. Najbardziej relaksują ją zajęcia z bachaty i salsy.

Kamila

Training Specialist

Świetnie zorganizowana, zawsze myśli z wyprzedzeniem. Jest bardzo pracowita i wszystko przygotowuje przed czasem. Prywatnie niezwykle pogodna i empatyczna. Świetnie biega na szpilkach i nigdy nie myli drogi.

Ania

Head of Administration

W pracy jest bardzo sumienna i rzetelna. Zna odpowiedzi na wszystkie pytania związane z firmą. Czasem spojrzy na Ciebie wzrokiem bazyliszka, ale tak naprawdę jest uśmiechniętą i szaloną osobą, o dużym poczuciu humoru. Miłośniczka porannej kawy.

Martyna

Junior Administration Specialist

W pracy jest bardzo skupiona i niezwykle szybko się uczy. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Interesuje ją psychologia osobowości oraz zwiedzaniem miejsc nieodkrytych. Ma kochanego psa o imieniu Bogdan.

Grzegorz

CEO

Inicjator, pomysłodawca i kreator projektu, jakim jest INQOO. Czuwa nad rozwojem firmy i wzrastaniem swoich pracowników. Zmotywowany do działania, dlatego wszędzie szuka okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzień w biurze zaczyna od zbicia żółwika z każdym członkiem swojego zespołu.

Zaufali nam

Szkolenie z aranżacji wnętrz

Jesteś zainteresowany szkoleniami z zakresu aranżacji wnętrz i chcesz poznać pełny
program
oraz szczegóły dofinansowania
ze środków UE
?

Wypełnij formularz kontaktowy,
a szczegółowe informacje dotyczące
szkolenia wyślemy Ci niezwłocznie na maila!

Jesteś zainteresowany szkoleniami z zakresu aranżacji wnętrz i chcesz poznać pełny program oraz szczegóły dofinansowania ze środków UE?

Wypełnij formularz kontaktowy, a szczegółowe informacje dotyczące szkolenia wyślemy Ci niezwłocznie na maila!

Chcesz o coś dopytać?
Zadzwoń do nas:

Mateusz Depta

Sales Specialist

536 464 224

  * pola obowiązkowe

  1 Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Administratorem danych osobowych jest firma INQOO, która przetwarza je zgodnie z polityką prywatności.* pokaż więcej

  1 Nie chcę by coś mnie ominęło! Chcę otrzymywać informacje na temat ciekawych wydarzeń, aktualnych promocji oraz bieżącej oferty, za pomocą środków komunikacji elektronicznych. pokaż więcej

  Chcesz o coś dopytać?
  Zadzwoń do nas:

  Mateusz Depta

  Sales Specialist

  536 464 224