Metodyka nauki

Już wiesz, że aby zostać programistą nie wystarczy jedynie nauczyć się kodować. Na podjęcie tego zawodu składa się wiele czynników. Posiadając tę wiedzę połączyliśmy cykl edukacyjny z najpopularniejszą aktualnie metodyką zwinną (frameworkiem) wytwarzania oprogramowania SCRUM.

Jaką wiedzę i umiejętności zdobędziesz?

Sprinty

Nauczysz się przebiegu iteracji, czyli pracy ze sprintami – ich odpowiedniej długości, założeń projektowych, wartości funkcjonalnych

User stories

Będziesz wiedział jak tworzyć listy wymagań użytkownika tzw. User stories – opisanie cech produktu

Sprint planning

Nauczysz się planowania przebiegu procesu tzw. Sprint planning

Product backlog & Sprint backlog

Poznasz wymagania, priorytety i rejestry zadań. Product backlog – lista rzeczy do zrobienia dla produktu. Sprint backlog – lista rzeczy do zrobienia w tym sprincie

Daily scrum

Zdobędziesz umiejętność organizacji i realizacji codziennych spotkań tzw. Daily scrum

Sprint review

Dowiesz się jak podsumować działania, tzw. Spring review – jak prezentować wykonaną pracę i ją opiniować

Nabyta wiedza będzie niezbędna w dalszej części kursu, w której nauczysz się programowania i realizacji projektów programistycznych.

Dlaczego warto?

Żadna z konkurencyjnych firm nie stosuje podejścia scrumowego w tak rozwiniętym zakresie. Efektem tej części szkolenia będzie podejście do egzaminu w międzynarodowej organizacji scrum.org potwierdzającej kompetencje i umiejętności pracy w scrum i zdobycie certyfikatu PROFESSIONAL SCRUM DEVELOPER I.

Kurs i certyfikacja w firmach zewnętrznych to koszt ok 3 tys. INQOO zapewnia, to w cenie kursu, a certyfikat jest honorowany na całym świecie.

Porozmawiajmy

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby udzielić Ci, jak najlepszych informacji i odpowiedzieć na Twoje pytania. Wypełnij formularz, a my zapewniamy, jak najszybszy kontakt.

    Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam swoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług, jeśli nie będziesz już tym zainteresowany możesz zawsze zrezygnować. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.