Kim jesteśmy?

INQOO, to innowacyjna droga do zdobycia zawodu w branży IT, będąca przedsionkiem kariery dla przyszłych programistów.

Oferujemy pełne szkolenia programistyczne, dając jednocześnie możliwość wejścia do nowoczesnego, dobrze zaprojektowanego świata. INQOO kreuje model funkcjonowania szkoły IT +, opierając się na tworzeniu pomysłów, koncepcji, działań, zespołu i Twojej przyszłości.

Gwarantujemy, że po szkoleniu błyskawicznie znajdziesz świetnie płatną pracę.

Nasz program szkoleniowy jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku.

Nauczymy Cię, poza kodowaniem, funkcjonowania w świecie IT, co stanowi ogromną przewagę konkurencją na tle innych szkoleń z branży IT.

Dołącz do nas & work IT out!

Nasze wartości

Sprawdź, jak pracujemy!

Gdzie będziesz się uczyć?

Przygotowaliśmy dla Ciebie takie warunki pracy, aby jak najlepiej wpływały na efektywność działań.

Nowoczesna przestrzeń oraz strefa relaksu zapewniają komfort, bezpieczeństwo i wygodę, ale to nie wszystko!

W INQOO doskonale wiemy, że jest czas na naukę, ale i na odpoczynek. Jeśli będziesz miał ochotę możemy zagrać razem w FIFĘ, piłkarzyki, urządzić zawody, czy po prostu pochillować w wygodnych fotelach, słuchając muzyki.

Masz inne pomysły? Śmiało! Jesteśmy otwarci i nie ma dla nas życzeń niemożliwych do spełnienia 🙂

Porozmawiajmy

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby udzielić Ci, jak najlepszych informacji i odpowiedzieć na Twoje pytania. Wypełnij formularz, a my zapewniamy, jak najszybszy kontakt.

    Wypełniłeś/aś formularz kontaktowy, co oznacza, że jesteś zainteresowany/a naszą ofertą i oczekujesz kontaktu z naszej strony. Przed przesłaniem nam swoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami, jak będziemy je przetwarzać. Chcielibyśmy móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat naszych usług, jeśli nie będziesz już tym zainteresowany możesz zawsze zrezygnować. Spowoduje to, że zaprzestaniemy przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.