Regulamin uczestnictwa w szkoleniu dofinansowanym z EFS

Pobierz

Regulamin szkoleń bez dofinansowania

Pobierz

Kodeks etyki trenerskiej

Zapoznaj się

INQOO przyjmuje i w pełni akceptuje:

„Kodeks dobrych praktyk” przyjęty przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Firm Szkoleniowych w dniu 29 września 2017 r. Celem KDP jest promowanie najwyższych standardów działania firm szkoleniowo-rozwojowych na rynku. KDP zawiera najważniejsze elementy opisujące profesjonalne praktyki dotyczące usług szkoleniowo-rozwojowych, przez co wspomaga rynek w identyfikacji rzetelnych i uczciwych firm realizujących wysokiej jakości usługi. Z przyjętych standardów wynikają nasze regulacje z zakresu procesu organizacji i przeprowadzania szkoleń.
Zgodnie z przyjętymi standardami INQOO Sp. z o.o. Sp. K. prowadzi szkolenia zamknięte dedykowane dla firm oraz szkolenia otwarte, w których może wziąć udział każdy zainteresowany. Regulaminy określają rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług przez INQOO Sp. z o.o. Sp. K., jak również warunki zawierania umów o świadczenie usług wraz z przewidzianym trybem postępowania reklamacyjnego.

Szkolenie z aranżacji wnętrz

Jesteś zainteresowany szkoleniami z zakresu aranżacji wnętrz i chcesz poznać pełny
program
oraz szczegóły dofinansowania
ze środków UE
?

Wypełnij formularz kontaktowy,
a szczegółowe informacje dotyczące
szkolenia wyślemy Ci niezwłocznie na maila!

Jesteś zainteresowany szkoleniami z zakresu aranżacji wnętrz i chcesz poznać pełny program oraz szczegóły dofinansowania ze środków UE?

Wypełnij formularz kontaktowy, a szczegółowe informacje dotyczące szkolenia wyślemy Ci niezwłocznie na maila!

Chcesz o coś dopytać?
Zadzwoń do nas:

Mateusz Depta

Sales Specialist

536 464 224

  * pola obowiązkowe

  1 Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Administratorem danych osobowych jest firma INQOO, która przetwarza je zgodnie z polityką prywatności.* pokaż więcej

  1 Nie chcę by coś mnie ominęło! Chcę otrzymywać informacje na temat ciekawych wydarzeń, aktualnych promocji oraz bieżącej oferty, za pomocą środków komunikacji elektronicznych. pokaż więcej

  Chcesz o coś dopytać?
  Zadzwoń do nas:

  Mateusz Depta

  Sales Specialist

  536 464 224