TEST PREDYSPOZYCJI

Cześć!

czeka na Ciebie Test Predyspozycji, sprawdzający umiejętności analitycznego i logicznego myślenia – czyli jedne z najważniejszych umiejętności dobrego programisty.

W każdym z 23 pytań Twoim zadaniem jest wybranie jednej poprawnej odpowiedzi.

Rozwiązanie testu nie powinno zając Ci więcej niż 20 minut.

Trzymamy za Ciebie kciuki!

Zespół INQOO

Email Phone Number
1. Sprawy, do których przywiązuję wagę, ale w danym momencie uważam za żmudne - odkładam na później i biorę się do przyjemniejszych zajęć:
2. Gdy z różnych względów muszę porzucić realizację swoich planów
3. Gdy chcę osiągnąć jakiś cel, który uważam za łatwy do osiągnięcia, ale w trakcie dążenia do niego odnoszę niepowodzenia:
4. Każde przedsięwzięcie, do którego przywiązuję większą wagę
5. Powracam do realizacji planów, których dawniej nie mogłem zrealizować:
6. Na co zwracasz największą uwagę patrząc na obraz?
7. Gdy realizowanie moich osobistych celów staje się sprzeczne z interesami bliskich mi ludzi:
8. Z myślą o przyszłej pracy staram się aktualizować swoja wiedzę i informacje dotyczące wykonywania wybranego zawodu?
9. W bukiecie kwiatów wszystkie kwiaty oprócz dwóch to tulipany, wszystkie oprócz dwóch to róże i wszystkie oprócz dwóch to stokrotki. Ile kwiatów ma bukiet?
10. Jeśli zdecydowałbyś się na udział w kursie programowania w INQOO, co byłoby Twoją główną motywacją?
11. Nad jakim typem zadań lubisz pracować?
12. Zeszłotygodniowy rachunek za godziny nadliczbowe wyniósł 3 450 £. Za jedną nadgodzinę płaci się 4,60 £. Ile nadgodzin przepracowano?
13. Całkowita wartość rynku aparatów fotograficznych wynosi 639 mln £. Największych 8 firm skupia 71% rynku, a reszta jest równo podzielona między 4 mniejsze firmy. Jak duża jest przybliżona wartość rynku należąca do każdej z mniejszych firm?
14. Idziesz na zakupy. Co robisz przed wyjściem?
15.
Która figura będzie następna?
16. 3 malarzy spotkało się na 10-metrowej ścianie. Romek może namalować w 2 godziny, Tomek w 3 godziny, a Waldek w 6 godzin. Ile minut potrzebują na pomalowanie tej ściany, jeśli będą działać jednocześnie?
17. Obawy związane z bezpieczeństwem usług telefonii internetowej pogłębiły się w związku ze sprawą człowieka, który podobno zarobił ponad 700 tys. EURO na sprzedaży rozmów za pośrednictwem sieci firm telekomunikacyjnych, uzyskawszy nielegalnie dostęp do ich systemów komputerowych. Ta sprawa jest pierwszym przypadkiem wniesienia oskarżenia o oszustwo związane z telefonią internetową. Eksperci uważają, że może to znaczenie zahamować rozwój europejskiego sektora telefonii internetowej, który do tej pory odnotowywał szybkie tempo wzrostu. Usługi telefoniczne przez Internet zrewolucjonizowały komunikację, umożliwiając użytkownikom bezpłatne telefonowanie do najodleglejszych zakątków świata, o ile posiadają oni nowoczesne łącze internetowe i komputer z odpowiednim oprogramowaniem. Firmy oferujące takie usługi płacą firmom telekomunikacyjnym za łączenie rozmów internetowych z tradycyjną siecią telefoniczną.Które z poniższych stwierdzeń jest prawidłowe?

18. Schipperke to rasa psa wychodowana we Flandrii, używana początkowo do stróżowania na barkach. Schipperke „mały szyper” pochodzi od leuvenaara, który dał początek także owczarkowi belgijskiemu. Schipperke jest niewielkim, krępym, bezogoniastym psem o gęstej, czarnej sierści i lisim pyszczku, osiąga wzrost ok. 32 cm i waży do 8kg. Ten żywy i bystry pies zazwyczaj dziennie poluje na szczury i inne szkodniki. Jest dobrym stróżem.


Które z poniższych stwierdzeń jest prawidłowe?

19. Kartkę papieru złożono 4krotnie na pół, a następnie 3krotnie przebito dziurkaczem (robiąc tylko po jednej dziurce). Ile było dziur po rozłożeniu kartki?
20. Mamy do dyspozycji 3 liny o następującej długości. Z których spośród nich można ułożyć trójkąt?
21. Tresowany żółw potrafi się przesunąć o 1 cm do przodu na komendę FWD i skręcić o 90 stopni w prawo na komendę ROT. Wydaliśmy mu następujące komendy: FWD, ROT, FWD, ROT, FWD, ROT, Jakie instrukcje należy mu wydać, aby powrócił do punktu startu?
22. Przez 10 minut jedziesz rowerem z prędkością 6km/h, po czym zwalniasz i przez 20 minut pedałujesz z prędkością 3km/h. Jaką odległość pokonałeś w ciągu 30 minut?
23. Suma trzech liczb wynosi 84. Pierwsza liczba to 23, druga jest większa o 15 od pierwszej. Ile wynosi trzecia liczba?

Dziękujemy za uzupełnienie testu predyspozycji! Jesteśmy bardzo ciekawi Twojego wyniku! Mamy nadzieję, że Ty też! Kliknij "Submit" i poznaj wynik!

Do usłyszenia!

Zespół INQOO